gustownie

Łazienkowe aranżacje

Podczas zmiany aranżacji wymuszonej remontem, powstaje problem co zrobić z miejscem po wannie, a raczej co wstawić w miejsce w którym kiedyś stała wanna? najlepiej wstawić nową chciało by się rzec, bo to najprostsza odpowiedź. Ale nie uciekajmy się do najprostszej odpowiedzi. Pomyślmy trochę i dajmy upust swojej kreatywności. niech ona pomyśli za nas. po co mamy iść prostą drogą, kiedy czasami kręta jest łatwiejsza.

2909593847_b23d0ce26a.jpg
Droga , która prowadzi przez rzeki i bagna jest trudniejsza, ale potem smak zwycięstwa jest o wiele lepszy - mówi stare porzekadło.
Dlatego jeśli jest sporo miejsca powinniście wstawić zarówno wannę jak i prysznic. Pierwsze to rozwiązanie dla starszych, drugie dla młodszych, więc tak jest najlepiej. Gdy powrócimy do naszego pytania: co zrobić z miejscem po wannie, a raczej co wstawić w miejsce w którym kiedyś stała wanna? Ustaliliśmy, że najlepiej wstawić nową. Ale ustaliliśmy, też że jeśli jest sporo miejsca powinno się wstawić zarówno wannę jak i prysznic. Pierwsze to rozwiązanie dla starszych, drugie dla młodszych. Macie kompleksowe rozwiązanie dla każdego pokolenia. I przy okazji pozbywacie się uciążliwych porannych, kolejek do łazienki. Rozwiązanie proste i funkcjonalne. Dla starego i dla młodego. Dla każdego coś miłego. Zatem do pracy, niech powstanie łazienka.

http://www.lazienki-victoria.pl/images/lazienka.jpg